Zawody Koła PZW przy RCK w Rogoźnie - Wędkarz Roku 2024

Mariusz Wielgosz

Zarząd Koła PZW przy RCK w Rogoźnie Wlkp informuje swoich członków, iż w dniu 08 września 2024r. odbędą się zawody wędkarskie na J. Nienawiszcz Duży w klasyfikacji Wędkarz Roku 2024. Zbiórka uczestników o godz. 07.00 na plaży u Gospodarza. Zgłoszenia do dnia 05 września br. poprzez pocztę elektroniczną koła oraz w sklepie wędkarskim "Leszcz" w Rogoźnie. Wpłatę w wysokości 40,00zł. można uiścić na miejscu przed zawodami.

Uczestnictwo w zawodach jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych w postaci nazwiska, imienia, nazwy drużyny uczestnika, jak również na wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku uczestnika w relacjach, materiałach, zdjęciach z zawodów.

Serdecznie zapraszam!