Zawody Koła PZW przy RCK w Rogoźnie o tytuł mistrza koła - spławikowe

Mariusz Wielgosz

Zarząd koła PZW przy Rogozińskim Centrum Kultury w Rogoźnie informuje swoich Członków, iż w dniu 02 czerwca 2024 roku na Jeziorze Rogozińskim odbędą się zawody o mistrzostwo koła w kat. seniorów, juniorów młodszych w wieku do 13 lat oraz juniorów starszych w wieku do 18 lat. Zbiórka zawodników - seniorów o godz. 07.00 a juniorów o godz. 08.00 nad jeziorem przy przystani żeglarskiej "Kotwica" w Rogoźnie. Zapisy w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 maja br. można dokonać poprzez pocztę elektroniczną koła pzwrckrogozno@gmail.com , telefonicznie 663708404 oraz w sklepie wędkarskim "Leszcz" ul. Kochanowskiego.

Juniorzy zwolnieni są z opłaty startowej.

Zawody we wszystkich kategoriach rozgrywane są w jednej turze trwającej cztery godziny - seniorzy i dwie i pół godziny juniorzy.

Zawody są zaliczane do klasyfikacji o tytuł "Wędkarza roku 2024".

Uczestnictwo w zawodach jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych w postaci nazwiska, imienia, nazwy drużyny uczestnika, jak również na wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku uczestnika w relacjach, materiałach, zdjęciach z zawodów.

Harmonogram zawodów:

07.00 zbiórka seniorów